קאם אסטרטגיות גלובליות נוסדה על ידי לורה קאם, מומחית לאסטרטגיה תקשורתית. החברה מכילה תחת קורת גג אחת שירותים למנהלי עסקים המעוניינים להרחיב את עסקיהם בישראל ולמנהלים ישראלים המעוניינים להשיג תוצאות במישור הבינלאומי.
קאם אסטרטגיות גלובליות מסוגלת לסייע בהחדרת הפעילויות, המוצרים והמסרים של החברות שלכם  אל התקשורת המסורתית לצד ניצולן של המדיות החברתיות השונות בכדי להנגיש למיליוני אנשים את מוצריכם ורעיונותיכם. בכדי לספק את השירות המקיף והמקצועי ביותר, צוות היסוד שלנו מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחום התקשורת הבינלאומית במגוון רחב של שפות. חברי הצוות שלנו ממוקמים בישראל, בייג’ינג וניו-דלי ואלו עובדים לצד עמיתינו באירופה בכדי לאפשר לכם לפרוץ לשווקים האירופאים במקביל לשווקים במיקומים אלו.
תוכלו תוכלו לגרום למידע שלכם להגיע לעיני ואוזני מנהיגים ומקבלי החלטות באנגלית, סינית, ספרדית, צרפתית, גרמנית ועוד שפות נוספות. קאם אסטרטגיות גלובליות תיישם למענכם אסטרטגיות יחסי ציבור ממקודות ומכוונות, תוך שימוש בניואנסים התרבותיים המתאימים, במטרה להגשים את היעדים שלכם בצורה מועילה ויעילה.
השירותים שלנו כוללים תכנון אסטרטגיה בינלאומית, יחסים תקשורתיים וארגון ביקורים בישראל המתאימות ליחידים וקבוצות כאחד, אשר מטרתן לאפשר מגעים בין עסקיים וקשירת קשרים פוליטיים. אנשי הקשר שלנו נמנים בתוך הדרגים הגבוהים ביותר של הממשלה, התעשיה, הכלכלה והאקדמיה בישראל ובשורה הראשונה של אנשי התקשורת המסורתית ומומחים במדיה החברתית.
קאם יזמה והובילה את הפעילות של ארגון ‘פרויקט ישראל’ (The Israel Project) בסין, הודו, רוסיה ואירופה במשך שבע שנים, ותפקדה כמנהלת האירועים הבינלאומיים בתחום האיראני בארגון. לאורך שנות פעילותה, קאם עבדה באופן צמוד עם אנשי תקשורת מרכזיים, פוליטיקאים, דיפלומטים וצוותי חשיבה ברחבי העולם. עכשיו, היא מוכנה לעזור לעסק ולארגון שלכם להצליח על ידי יישום אסטרטגיות תקשורת מתוחכמות בהן היא עשתה שימוש במהלך שנות עבודתה ופעילותה.
לקאם יש את הידע והניסיון הנדרש בכדי להגיע באופן אלקטרוני לבעלי השפעה ובאמצעות המדיה החברתית למעל לחמישים אלף כתבים ואנשי תקשורת בעשר שפות שונות.
באמצעות דיוק ומקצועיות, קאם אסטרטגיות גלובאליות יכולה להשמיע את המסר שלכם במקום בו הוא צריך להישמע. העבודה של קאם עם עורכי המשאלים והסקרים המובילים בעולם, ד”ר סטנלי גרינברג, ניל ניוהאוס וד”ר פרנק לונטס, בסין, הודו, רוסיה, אנגליה, צרפת וגרמניה יחד עם חוקרים בכירים בארצות הברית, מצביעים וסטודנטים, הביאו להצלחות במאמצים ומפעלים באסטרטגיה תקשוריתית ברחבי העולם. החברה שלכם יכולה להינות ולקחת חלק בהצלחה הזאת.
טרם הצטרפותה של לפרויקט ישראל, קאם עבדה ב’ליגה נגד השמצה’ (Anti Defamation League) במשך שבע עשרה שנה ובתוכם כיהנה במספר תפקידים כגון מנהלת משותפת של משרד הארגון בירושלים. בנוסף, קאם מילאה תפקיד משמעותי בארגון משלחות אשר הביאו סנטורים וחברי קונגרס בולטים, מושלים, מחוקקים, כתבים וגורמים מתחום אכיפת החוק לישראל.
קאם נשואה לשגריר הישראלי ג’רמי יששכרוף אותו היא ליוותה בתפקידים שונים בניו-יורק ווושינגטון. כיום היא מתגוררת בירושלים.
ערכי יסוד
היזמות והפיתוחים הטכנולוגיים הישראלים יכולים להפוך את העולם למקום טוב יותר. יזמות זו נפרסת על ספקטרום רחב של תחומים ממים נקיים, אנרגיה ירוקה, אוכל בר קיימא וביטחון פנים בר קיימא. משימתנו היא להשמיע ברבים, במישור הבינלאומי, את העשייה הישראלית על שלל תחומיה, השיגיה והצלחותיה. קאם אסטרטגיות גלובליות תשתמש בכלים המתקדמים והמתוחכמים ביותר בתחום האסטרטגיה התקשורתית בכדי לספק ללקוחותינו אסטרטגיות מותאמות אישית ולבצע פרויקטים ושירותים המתאימים ספציפית לעסקים ולצרכים של הלקוח ומתוך כך לתרום לטובת הכלל.
שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה